Nowe mieszkania na sprzedaż Łomianki

 

Widok - Podwórze

POETICA II to wielorodzinny budynek mieszkalny, realizowany przez spółkę Towarzystwo Budowlane PROBUD S.A. na terenie Łomianek. Budynek zlokalizowany jest pomiędzy ulicą K.K. Baczyńskiego i Pasażem Columbia Heights w cichej, spokojnej okolicy, oddalonej od centrum Warszawy zaledwie o 15 km. W pobliżu kameralna niska zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna do 4 kondygnacji oraz jednorodzinne budynki mieszkalne.

Most Północny, trasa E77, jak również dobre połączenie ze stacją Metro Marymont pozwalają na sprawną komunikację z Warszawą.

Sąsiedztwo w niedalekiej odległości Puszczy Kampinowskiej, starorzecza Wisły oraz malowniczych jeziorek: Kempińskiego, Dziekanowskiego, Pawłowskiego, umożliwia turystykę pieszą, rowerową, konną oraz wędkowanie w pięknej, malowniczej okolicy.

Gmina Łomianki posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską: przedszkola, szkoły, uczelnie, supermarkety, własną lokalną komunikację, Centrum Dydaktyczno - Sportowe z nowoczesną krytą pływalnią oraz halą sportową, pole golfowe i korty tenisowe. Pozwala to na łączenie nauki, pracy i wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Widok - Podwórze